pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

10 Lutego 2016

Football Workshop w Częstochowie

W imieniu Colina Reid'a mamy przyjemność zaprosić do Częstochowy na Football Workshop - pierwszy w Polsce kurs wzorowany na angielskich zajęciach, które zdobyły sobie uznanie wśród trenerów na całym świecie.
Nasz kurs będzie wprowadzeniem do bardzo obszernego tematu jakim niewątpliwie jest zawód trenera. Zaprezentujemy róznego typu rozwiązania wykorzystywane w treningu piłkarskim młodziezy w wieku 7-16 lat.
Do Częstochowy zapraszamy zarówno trenerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę jak również tych, ktorz ydzięki swojej pracy i umiejętnościom osiagnęli najwyższy poziom zaawansowania. Podczas Football workshop Colin Reid zaprezentuje to co jest fundamentem dla wszystkich trenerow poczawszy od instruktora (level 1) poprzez level 2 i 3 a konczac na UEFA A w Anglii. Pokażemy w skrócie jaką drogę szkoleniową pokonują angielscy trenerzy podczas kursów organizowanych przez FA.
Co chcielibyśmy przekazać Wam w Częstochowie?
Każdy powinien posiąść umiejętności prowadzenia treningu dla grupy młodzieżowej bez wzgledu na liczbę zawodników. Chcemy przekonać Was jak ważny jest styl prowadzenia zajęć, umiejętność odpowiedniego reagowania na wydarzenia, sposób przekazywania wiedzy, aby zawodnicy potrafili uzyskać z zajęć maksimum korzyści.
Football Workshop będzie miał na celu przekonanie jak ważne jest właściwe ustalenie hierarchi w której to zawodnik jest najważniejszy, a my jestesmy dla niego.
Trener powinien zrozumieć struktury treningowe i nauczyć się je wykorzystywać, a przede wszystkim umiejętnie planować zamiast kopiować. Pokażemy wiele przydatnych narzędzi trenerskich (tablice, ipad, aktywne tablice, itp) które muszą być wykorzystywane w przekazywaniu wiedzy.
Kursy są ukierunkowane na podniesienie kwalifikacji praktycznych trenerów - wychodzimy z założenia, że tak jak jeździeć samochodem nie nauczymy się spędzając czas tylko na sali wyjkładowej lub placu manewrowym, tak umiejętności trenerskich nie zdobedziemy tylko podczas wykladów - trzeba spotkać się na boisku.
Football Workshop oparty będzie na wspolnej dyskusji, analizie i wymianie różnych poglądów, każdy z trenerów jest inny. Wszyscy mamy jednak wspólny cel - stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwoju zawodników.
Nasze zajęcia powinny rozwinąć nas jako trenerów, ktorzy będą mieli umiejętności do zaplanwania wlasnego treningu dla każdej grupy młodzieżowej, tak aby wszyscy bez względu na liczbę mogli w nim uczestniczyć.
Mamy nadzieję, że wpłynie to na lepszą współpracę na linii trener - zawodnik dzięki której każda ze stron uzyska maksymalne korzyści.
Football Workshop będzie prowadzony w oparciu o wypracowane i udoskonalane przez wiele lat metody stosowane przez angielską federację piłki nożnej uzupełnione przez pasję i zaangażowanie wszystkich prelegentów.
Mamy nadzieję, że będą to bardzo owocne dwa dni.

 

 

 

 

 All About Football

Idea

Organizatorzy

 

Konferencja

Co to jest?

Prelegenci

Plan konferencji

Cennik

Rejestracja

Kontakt

Polska Fundacja Sportu i Kultury
ul. Jagiellońska 56/6a
03-468 Warszawa
t: +48 22 745 11 75
f: +48 22 745 11 76

polskafundacja@sportikultura.org
NIP: 701-02-64-862